Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Danas u 12:51 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Sub Nov 12, 2016 11:29 am od CocoNoir

» Korekcija ocnih kapaka
Uto Nov 01, 2016 1:06 pm od jahac apokalipse

» Operacija podocnjaka
Uto Nov 01, 2016 9:54 am od jahac apokalipse

» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Sre Okt 26, 2016 12:46 pm od lakilucano

» Čišćenje i pomlađivanje lica
Sre Okt 12, 2016 9:20 am od gama

» Zatezanje koza stomaka (dermolipectomio)
Pet Sep 16, 2016 3:37 am od Beba45

» Donji ves nakon operacije
Ned Jun 19, 2016 8:13 pm od Queen

» Zatezanje lica
Ned Maj 15, 2016 11:41 am od Queen

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Share | 

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
glida
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pon Jan 27, 2014 7:27 pm

Hvala doktore! Evo jos jednog pitanja ( nadam se da Vas ne zamaram svojom radoznaloscu Smile )

Buduci da sam zainteresovana za Polytech diagon gel4two implante, zanima me da li su to oni koji imaju poliuretanski omotac?
Nazad na vrh Ići dole
dr Igor Maljković
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pon Jan 27, 2014 7:58 pm

postoje takvi implanti i sa poliuretanskim omotačem, ali se uglavnom koriste klasični silikonski. Ja veoma retko koristim poliuretanske, a diagon redovno Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://drmaljkovic.com/
njanjaaa
Elitni clan
Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pon Jan 27, 2014 11:47 pm

Postovani doktore,meni interesuje operacija nosa. Imam malu grbu,ok sirinu nozdrva ali vrh nosa mi je problematican,kao kod klovna. Imam i alergijski rinitis,pa jos kad mi nos otekne od alergije to bude jako ruzno.
Ja bih volela da imam mali nosic i da je malo prcast jer ne volim kad vidim skroz prav nos. Zanima me da li je moguce moj vrh nosa umanjiti,skloniti taj visak koze,a da sve to bude posle lepo? Na slikama po netu nisam pronalazila primere kao sto je moj nos.
Nazad na vrh Ići dole
dr Igor Maljković
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Uto Jan 28, 2014 5:35 am

Poštovana,

takav oblik nosa koriguje se otvorenom rinoplastikom , kada se vrh kompletno remodeluje, smanji i zarotira nagore, tako da bude prćast. Istovremeno se oblikuje i najniži deo nosne pregrade, tako da ugao izmedju gornje usne i kolumele nosa iznosi 105 stepeni, i da se nos u celini malo smanji. Naravno, grbica se uklanja tokom te operacije.

Ono što je važno jeste da operacija nosa ne boli, naročito u poredjenju sa operacijom grudi.

Mozete mi i poslati fotografije na mail, ili ih postaviti ovde pa cu Vam tačno reći šta se može i šta treba uraditi. 

Puno pozdrava!
dr Igor
Nazad na vrh Ići dole
njanjaaa
Elitni clan
Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Uto Jan 28, 2014 4:37 pm

Hvala Vam puno doktore na odgovoru.
Poslacu Vam slike na mail.
Srdacan pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
andandj
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pon Feb 03, 2014 4:46 pm

Postovani doktore,
zanima me Vase strucno misljenje kada od prestanka dojenja najranije mogu da uradim povecanje grudi,cak iako npr,imam jos uvel malko laktaciju a ne dojim,da li moram da cekam potpuni nestanak mleka da tako kazem al mogu i pre.Zanima me najranije kada se savetuje
Veliki pozdrav i unapred hvala
Nazad na vrh Ići dole
dr Igor Maljković
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pon Feb 03, 2014 10:31 pm

Poštovana,

zvanični je stav da treba sačekati 3-4 meseca od prestanka dojenja, ali mi obično sačekamo i punih 6. Neretko, ipak, i kasnije nalazimo mleko u mlečnoj žlezdi tokom operacije, ali to ne utiče bitno na ishod ni izgle dojke posle operacije.

Puno pozdrava!
Nazad na vrh Ići dole
andandj
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Uto Feb 04, 2014 10:10 am

Hvala doktore puno,ipak ja cekam 6 meseci.
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
dr Igor Maljković
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Uto Feb 04, 2014 1:22 pm

Mislim da se nećete pokajati zbog toga Smile

Puno pozdrava!
Nazad na vrh Ići dole
Marijana B.
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Sub Feb 15, 2014 9:21 am

Poštovani doktore, pre 14 dana moja ćerka je u privatnoj ordinaciji uradila korekciju izrazito asimetričnih dojki. BVeća je redukovana, a u manju je stavljen implant. Problemi su nastali nakon operacije, već kod prvog previjanja primetila sam da je redukovana dojka OK dok je iz dojke sa implantom curio (oprilično obilno), kako njen dr kaže serom. Medjutim, to bi bio najmanji problem, dojka sa implantom ima brazdu po sredini i zgleda deformisano. Objašnjenje dr je da je on učinio maksimum, ali da je problem što je implant veće baze nego prirodna dojka (iako je pre operacije rekao da ima dosta materijala) i da je to maksimum koji može da se dobije. Molim Vas, koliko sam kasnije pročitala ovaj efekat se javlja usled lošeg postavljanja implanta. Na sva pitanja, prof. dr mi je odgovarao da niko to ne bi mogao da uradi bolje i da se setim kako je izgledalo pre. Medjutim, realno kod mog deteta je samo jedan deformitet zamenjen drugim. Šta se u ovim slučajevima rad?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Danas u 6:08 pm

Nazad na vrh Ići dole

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 5 od 21Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» rozacea
» Patike
» Koto Derma
» Smesne situacije, lapsusi, biseri...
» Opremljeni stanovi za decu bez roditeljskog staranja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: