Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 20 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 20 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 20 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 20 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 20 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 20 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 20 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 20 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 20 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd

Ići dole 
+57
Tinky84
Moa
Flower03
misaa
dudaz
indijana
kaja_cg
Asuna
mirjanakraljica
makimaki
honeybee
Slaninica
Queen
zvucnik
Alexis139
zvucnikanica
ella87
Lena31
Pepper
danica85
Sljapko Lokvic
lenmar
lana
Mary4
korekcija
inna78
smartass
Beba
milica88
milan1111
naxi
lastsamurai
ljapica
shady
makki
Plastic mama
marco14
jeca
AraLala
Elizabeth Hurley
Marijana B.
andandj
njanjaaa
glida
Zubarka
motorina
Siliconedoll
CocoNoir
andjelak2010
buba
Kiki
Marsa
mamagaga
blondyna
dr Igor Maljković
ketrin
SuperGirl
61 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Sledeći
AutorPoruka
dudaz
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
dudaz


Posts : 8
Join date : 19.03.2014

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 20 EmptySub Feb 13, 2016 9:30 am

Dobar dan Smile
Htela bih kod vas da uradim korekciju nosa i uvecanje grudi u isto vreme. Ja sam stjuardesa, a najvise dana odmora koje mogu da uzmem zajedno je 15. Da li mislite da bi tih 15 dana bilo dovoljno da se oporavim i posle vratim na posao bez nekih velikih ogranicenja? Da tokom oporavka radim vezbe istezanja za ruke tako da mogu da ih podignem bez bolova, ali da izbegavam podizanje teskog tereta.
Hvala, pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
misaa
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
misaa


Posts : 2
Join date : 13.02.2016

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 20 EmptySub Feb 13, 2016 4:57 pm

Postovanje Doktore
Imam izrazenu devijaciju sa otocima, po recima lekara. Imam 25 godina, devijacija mi otezava disanje, a i sam nos je iskrivljin iz vise uglova, po svemu sudeci da je to posledica udarca iz ranog detinjstva, mozda kada sam bio uzrasta 10 god. Nista nije toliko drasticno ali toliko da smeta vizuelno a mozda i sam oblik nosa ima neki uticaj i na samu funkciju, to vec ne mogu da tvrdim. Znam da ne disem kako treba, tj. dosta otezano, svestan sam toga ali se nisam odlucio za operaciju do trenutka kada sam imao problem sa akutnom gluvocom, ili iznenadnim gubitkom sluha, kada sam uradio MR. Dobio sam snimak MR na cd-u i kada sam ga pogledao kod kuce, iako sam potpuni laik, videlo se dosta neslaganje izmedju leve i desne strane nosne pregrade i disajnih puteva.... Da imam izrazenu devijaciju sa otocima mi je rekao lekar kada sam otisao na pregled povodom gubitka sluha ( levo uho je bilo u pitanju), kada samo morao da idem na ispitivanje sluha gde je audiogram pokazao da mi se sluh urusio, da imam teze ostecenje sluha, do 70 dB opsega, zbog kojeg je i radjen MR i sve ostalo ( agresivna terapija kortiko steroidima i jos nekim lekovima). Sluh mi se , hvala Bogu, povratio, ali je tinitus koji je od samog pocetka bio prisutan ostao. Rekli su mi da to moje stanje nema veze sa mojom devijacijom. Mene prvenstveno zanima da li je preporucljivo da se podvrgnem operaciji korekcije nosa s obzirom na komplikacije sa sluhom koje sam imao? Takodje me zanima ako se mogu podvrci zahvatu, kakva je procedura ako bih se odlucio za neku drzavnu ustanovu u Beogradu, da li se te operacije placaju i kako ide procedura posto nisam bas upucen. Radio bih korekciju decijacije i ako je moguce da se uradi i taj estetski deo, kad se vec odlucujem da idem "pod noz". Nisam bas informisan sto se tice toga, cuo sam da se ne placa, da to pokrica zdravstveno osiguranje, ali da li je to samo za devijaciju ili i za estetski zahvat?
Hvala unapred!
Puno pozdrava!
Nazad na vrh Ići dole
dr Igor Maljković
Stalni posetilac
Stalni posetilac
dr Igor Maljković


Posts : 98
Join date : 19.10.2012
Age : 52
Location : Beograd, Bor,

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 20 EmptyNed Feb 14, 2016 5:30 am

Citat :
Htela bih kod vas da uradim korekciju nosa i uvecanje grudi u isto vreme. Ja sam stjuardesa, a najvise dana odmora koje mogu da uzmem zajedno je 15. Da li mislite da bi tih 15 dana bilo dovoljno da se oporavim i posle vratim na posao bez nekih velikih ogranicenja? Da tokom oporavka radim vezbe istezanja za ruke tako da mogu da ih podignem bez bolova, ali da izbegavam podizanje teskog tereta.
Hvala, pozdrav!

Poštovana, ovo je jedna od najčešćih kombinacija operativnih zahvata. Prednost je to što je oporavak posle operacije nosa relativno brz, tako da je ograničavajući faktor oporavak posle operacije grudi. Kako su sada "u modi" poliuretanski implanti, čiji je postoperativni tok sa  znatno manjim bolovima mislim da su dve nedelje sasvim dovoljne za uobičajeno funkcionisanje. Većina devojaka ruke pomera normalno na dan operacije, ili par dana kasnije, ali sa podizanjem tereta iznad visine ramena bi trebalo sačekati bar tri nedelje. Podrazumeva se da se sve vreme nosi kompresivni grudnjak i traka, da bi implanti ostali u željenoj poziciji.
Nazad na vrh Ići dole
http://drmaljkovic.com/
dr Igor Maljković
Stalni posetilac
Stalni posetilac
dr Igor Maljković


Posts : 98
Join date : 19.10.2012
Age : 52
Location : Beograd, Bor,

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 20 EmptyNed Feb 14, 2016 5:35 am

Citat :
Mene prvenstveno zanima da li je preporucljivo da se podvrgnem operaciji korekcije nosa s obzirom na komplikacije sa sluhom koje sam imao? Takodje me zanima ako se mogu podvrci zahvatu, kakva je procedura ako bih se odlucio za neku drzavnu ustanovu u Beogradu, da li se te operacije placaju i kako ide procedura posto nisam bas upucen. Radio bih korekciju decijacije i ako je moguce da se uradi i taj estetski deo, kad se vec odlucujem da idem "pod noz". Nisam bas informisan sto se tice toga, cuo sam da se ne placa, da to pokrica zdravstveno osiguranje, ali da li je to samo za devijaciju ili i za estetski zahvat?

Poštovani, mislim da za operaciju septuma nema bitne kontraindikacije to što ste naveli. Naravno, taj zahvat se obavlja o trošku fonda (RFZO), tako da je besplatna. Što se tiče estetske operacije, po zakonu o zdravstvenoj zaštiti nije besplatna, iako sam čuo za razne dogovore sa ORL specijalistima gde bude uradjena za dž ili prilično jeftino. Ja nisam ljubitelj estetskih operacija nosa koje obavljaju ORL specijalisti, ali neke od njih zaista korektno izgledaju. Imajte na umu da je sekundarna rinoplatika znatno skuplja i dobro se informišite o svom doktoru i definišite šta ćete uraditi da se kasnije ne biste neprijatno iznenadili.
Nazad na vrh Ići dole
http://drmaljkovic.com/
misaa
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
misaa


Posts : 2
Join date : 13.02.2016

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 20 EmptyPon Feb 15, 2016 1:01 pm

Hvala na datom odgovoru i savetima! Smile Imam jos jedno pitanje koje sam zaboravio da postavim prvom prilikom. Ispod ociju imam crne, tacnije teget fleke nalik podocnjacima koje su tu bilo da sam spavao 3 h ili 13 h. To je tako vec godinama. Da li to mozda ima neke veze sa problemom koji imam sa nosem?
Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
indijana
Drug porodice
Drug porodice
indijana


Posts : 129
Join date : 26.01.2016

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 20 EmptyUto Feb 16, 2016 3:40 pm

Poštovanje doktore, 
Zanima me sta vi preporučujete mazati na ožiljke posle blefaroplastike i od kojeg dana posle operacije?
Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
Flower03
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Flower03


Posts : 1
Join date : 02.03.2016

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 20 EmptySre Mar 02, 2016 11:29 am

Poštovani doktore zamolila bih Vas za misljenje,

Pre 7 i po meseci sam imala povredu nakon koje su mi usivali ranu ispod donje usne. Nakon skidanja konca formirao se keloid oko 1cm, bolan i crvene boje. Do sada sam primila 6 injekcija kenaloga i ostala mi je jos jedna injekcija. U isto vreme sam mazala dermatix ujutru i nosila silikonsku pločicu tokom noci. Ima poboljsanja,ne boli vise, manji je, meksi i nije crven ali je i dalje izdignut i nepravilnog oblika, kao da ima viska koze. Zanima me da li je moguce nastaviti terapiju sa nekim laserom ili eventualno hirurski? da li je moguce nekako da se sravna? ili ostaviti jos neko vreme s obzirom da nije jos proslo ni godinu dana.
Nazad na vrh Ići dole
Moa
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Moa


Posts : 3
Join date : 05.03.2016

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 20 EmptySub Mar 05, 2016 1:20 am

Postovani,
 Molim Vas za savjet. Prosle godine u januaru su mi odstranjene obje dojke, a u novembru mi je radjena rekonstrukcija implantatima ispod misica. Prije mjesec dana primjetila sam da mi je implantat na jednom djelu "naboran" moji doktori su mi rekli da samo masiram 5 puta na dan da ce se ispravit, medjutim sve je gore. Poslje masaze sat vremena bude ok, i onda se opet primjeti, sada je doslo do te mjere da se cak i vide nabori. Oni meni i dalje tvrde da ima jos vremena da se to ispravi.
pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Tinky84
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Tinky84


Posts : 1
Join date : 19.02.2016

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 20 EmptyUto Mar 08, 2016 10:16 pm

Postovani doktore,molim Vas za savjet..
Uradila sam grudi prije skoro mjesec dana..visoka sam 1,76 imam 66 kg..bila sam ravna sa bas malo tkiva
I dr je odlucio da stavi 400 cc..ja sam htjela da to bude 4-ka..ali mi je dr rekao da ne moze vise stati..baza svake dojke je 13 cm po njegovom mjerenju..grudi su lijepe stvarno ali mislim da je moglo stati i vise..malo sam razocarana velicinom i na pregledu sam ga pitala bi li mogla da za koju godinu stavim veci br on govori nema mjesta,ne valja pretjerivati.Ja kad vidim nije to bas puno napeto da ne bi mogao veci br stati,i ja vidim a i svi koji znaju da sam grudi radila uvjereni su da je moglo vise stati..stavljala sam Polytech hp..
Izvinite na dugom postu
Hvala Vam unaprijed
Nazad na vrh Ići dole
diznilend
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
diznilend


Posts : 4
Join date : 24.03.2016

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 20 EmptyČet Mar 24, 2016 12:47 am

Postovanje,zanima me vase misljenje i iskustva sa aquafilling gelom,imam malu asimetriju grudi,zelim ih povecati za 1 broj i izjednaciti,Dakle,da li je gel resenje?-ako jeste da li mogu gelom dobiti oblik suze ili on stvara taj loptasti oblik,moje prirodne 2-ke su suzne inace,hvala.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 20 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Nazad na vrh 
Strana 20 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: